Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

W okolicy

Platinum Apartments położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w bliskim sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych oraz centrum biznesowo-finansowego.

Kultura, sztuka, czas wolny
Centrum Nauki Kopernik 4 km
Miejski Ogród Zoologiczny 6 km
Muzeum Fryderyka Chopina 3 km
Muzeum Historii Żydów Polskich Polin 2,5 km
Muzeum Narodowe 3 km
Muzeum Powstania Warszawskiego 1 km
Pałac Kultury i Nauki 2 km
Stare Miasto 3 km
Teatr Wielki Opera Narodowa 2,5 km

Biznes
Atrium2 0,5 km
Brama Zachodnia (West Gate) 2 km
Concept Tower 1,5 km
Crown Square 1,2 km
Equator I i Equator II 2,5 km
Eurocentrum 2 km
Karolkowa Busiess Park 1,5 km
Metropolitan 2,5 km
Millennium Plaza 1,5 km
Nimbus Office 2,5 km
Q22 0,6 km
Rondo1 0,8 km
Warsaw Financial Center 1 km
Warsaw Trade Tower 1 km
Warsaw Spire 1 km
Wola Center 1,3 km

Centra Handlowe
Centrum Handlowe Złote Tarasy 1,5 km
Centrum Handlowe Arkadia 3,5 km
Dom Mody Klif 2,5 km
Galeria Mokotów 8,5 km

Transport
Dworzec Centralny 2 km
Mazowiecki Port Lotniczy w Modlinie 40 km
Lotnisko im. Fryderyka Chopina 8 km

Rozrywka
Bogata historia Warszawy w połączeniu z wysoką dynamiką rozwoju miasta tworzą metropolię o niepowtarzalnym charakterze. Miłośnicy kultury i sztuki oraz wszyscy szukający dobrej rozrywki mają szansę na aktywne spędzenie czasu.
 
Bijącym sercem stolicy jest niewątpliwie Starówka. Tam bierze początek Trakt Królewski - najbardziej reprezentacyjna ulica miasta, prowadząca do Pałaców w Łazienkach Królewskich i Wilanowie.

Przebywanie w granicach warszawskiej dzielnicy Wola daje turystom unikalną możliwość obcowania z wielokulturową, niekiedy bardzo trudną, historią miasta. Dosłownie 100 metrów od Platinum Apartments znajduje się linia wspominająca przebieg murów i bramy do tzw. Małego Getta Warszawskiego. W zasięgu spacerowym znajduje się też wiele miejsc pamięci, zabytków czy muzeów upamiętniających trudny czas II Wojny Światowej.
 
W Muzeum Narodowym, Zamku Królewskim, Pałacu w Wilanowie czy też na Wodzie w Łazienkach Królewskich zgromadzone są wspaniałe kolekcje polskiej sztuki dawnej, natomiast Galeria Zachęta i Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim prezentują sztukę współczesną.
 
Renomę Warszawy jako centrum turystyki kulturalnej zapewnia prawie 30 teatrów i 60 kin z najbardziej prestiżowym Teatrem Wielkim z Operą Narodową na czele, Warszawską Operą Kameralną, Filharmonią i Teatrem Narodowym, teatrami muzycznymi tj. Roma i Studio Buffo oraz najbardziej popularnym jak Teatr Polonia, Teatr Ateneum, Teatr Komedia oraz Teatr Dramatyczny w Pałacu Kultury i Nauki.

Amatorzy nocnego życia znajdą rozrywkę w licznych klubach i dyskotekach, których koncentracja ma miejsce w kwadracie ulic Mazowieckiej i Sienkiewicza oraz Placu Piłsudskiego i Teatralnego.
 
Z kolei na miłośników kuchni czeka bogactwo restauracji serwujących przysmaki kuchni niemalże całego świata jak i dania tradycyjnej kuchni polskiej. W odległości kilku minut spaceru od Platinum Apartments znajdziemy japoński bar sushi, amerykański grill bar oraz doskonałe restauracje, w których można delektować się smakiem specjałów zarówno kuchni staropolskiej jak i w wersji fusion.
 
Zachęcamy do głębszego poznania Warszawy - tętniącego życiem miasta pełnego kontrastów i niespodzianek!
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Windu jest zabronione.
Projekt i wykonanie: JCD.pl | Na silniku: windu.org